Šī reklāma sasildīs ikviena cilvēka sirdi, kas noskatīsies šo video par kaķenīti, kurā parādīts viņas Ziemassvētku negadījums.
J Sainsbury plc lielveikalu tīkls sasildījis visu sirdis ar jaunu reklāmu – neaizmirstamās un iemīļotās kaķenītes Minces (Angļu val. Mog the cat) piedzīvojumu. Video galvenā doma – Ziemassvētki ir dalīšanās laiks.
Spied tālāk, lai redzētu vimīļāko Ziemassvētku reklāmu.
Tevi noteikti interesēs
- 9. marts – diena, kad robeža starp pasaulēm kļūst plānāka: kā sajust savu senču klātbūtni
- Draudzene Signe pasūtīja pusdienas uz 600 eiro, domādama, ka es “maksāju par visu”; viesmīlis atnesa čekus un es aizgāju
- Daži “Swedbank” un “SEB” bankas klienti ir ļoti dusmīgi: “Kad gribējām izņemt naudu, to mums vienkārši neļāva”
- Sana Oša atklāj, ka Anna Sedokova meklējusi kontaktu ar viņas vīru un zināms ar ko tas viss beidzās
- “Mani uzaicināja uz Rīgu atpūsties, bet patiesībā es jau desmit dienas strādāju par jūsu auklīti” sūrojās Leonīds
- Volodina atklāj četras horoskopa zīmes, kurām 2026. gada 9. marts solās būt īpaši veiksmīgs







